O mne

O čom je tento Blog.

about-sale.com vsetko o predaji

Tento Blog píšem, aby som spojil Zákazníka so Značkou. Retail je zázračný, je to bezodná fľaša plná možností.

Predaj je zábavný pre nás ako predajcov, ak nás to baví. Pre zákazníka je nákup zábavný, ak je spokojný. Predstavte si, že zákazník odchádza a už sa nevie dočkať, aby sa mohol vrátiť.

DTC – direct to customer prístup núti značky spojiť sa priamo so zákazníkom, obísť veľkoobchodníkov a komunikovať napriamo. Nie každá značka má na to možnosti a aj tie veľké značky nie vždy venujú svoju pozornosť svojim predajniam. Značky chcú byť bližšie k zákazníkom a hovoriť s nimi. About-sale.com nájdete aj na Facebooku, Twitteri, Instagrame, Linkedine. Hovorte so zákazníkom retailových predajní, keďže obchod je výkladnou skriňou je dôležité mať priamy kanál na komunikáciu. Hovorte aj so značkou, ktorú máte radi. Hovorte aj s predajcami, ktorí Vám spravili skvelý nákupný zážitok. Moja misia je vytvoriť komunikačný kanál medzi značkou, zákazníkom a predajcom. Toto trio je základom vzájomnej komunikácie.

Aby sme vedeli zlepšiť zážitok z nákupu stránka about-sale.com so všetkými kanálmi pracujú tvrdo na tom tomto zlepšení. Ak máte skúsenosti s Vašou obľúbenou značkou napíšte mi do komentára alebo na facebookovú stránku about-sale.com.

Ak chcete pomôcť s čímkoľvek vo Vašej predajni napíšte mi. Ak máte záujem o vytvorenie Offline modelu z Vášho Online obchodu, a teda byť v centre diania fyzického predaja vo Vašom novom POP UP obchode, napíšte mi a urobím všetko pre to, aby vznikol nový super obchod pre skvelé zákaznícke zážitky. Pre Online značky začína byť dôležité byť bližšie k zákazníkovi cez kamenné predajne.

Cieľom môjho blogu je hlavne pomocou pozitívnych príkladov umožniť zákazníkom zbožnovať ešte viac svoju značku a svoj obľúbený obchod. Aby mohli dať uznanie predajcovi vo svojom obľúbenom obchode alebo predajcovi, ktorý ich skrátka milo prekvapil. Rovnako pomôcť značkám, aby videli reálny dopad svojich výkladných skríň – predajní – na svojich zákazníkov.

0 comments on “O čom je tento Blog.

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: