Retail

Predplatné Oblečenia? NUULY.com

Predplatné Oblečenia? NUULY.com. Najnovším hnutím ekonomiky zdieľania je odvetvie FASHION. Značkový dom URBN spúšťa novú značku NUULY. Za 88$ mesačne si predplatíte 6 ks oblečenia. Viac na about-sale.com.

  • Predplatné oblečenia sa stáva realitou
  • Ekonomika zdieľania vo Fashion odvetví
  • Mesačný paušál 88$
  • 6 ks oblečenia na výber
  • Po mesiaci vrátite, čo nechcete
  • Čo chcete, si zakúpite za zľavnenú cenu

Nakoľko dochádza k masívnemu rozvoju Ekonomiky zdieľania, čomu nasvedčuje rozmach sharovacích služieb ako bicykle, kolobežky, alebo autá, je len otázkou času, ktoré odvetvie bude ďalšie. Už som tu písal o Adventure club od Nike, kde si môžete predplatiť topánky za mesačný poplatok.

nuuly.com/

Najnovším hnutím je odvetvie FASHION. Značkový dom URBN spúšťa novú značku NUULY. Nový koncept vznikol ako predplatné oblečenia za mesačný poplatok.

Ako to teda funguje?

Každý mesiac si môžete vybrať 6 kúskov akéhokoľvek oblečenia a nosiť ho celý mesiac. Ak sa vám niektorý kúsok zapáči natoľko, že si ho budete chcieť nechať, je možnosť si ho na konci mesiaca odkúpiť za zvýhodnenú cenu. V prípade, že vás nič neoslovilo, všetko jednoducho pošlete naspäť. Samozrejme s vopred uhradeným poštovným. Za celú túto službu platíte 88$ mesačne.

Na výber je spomedzi 100+ značiek, takže je pokryté všetko od športového oblečenia cez smart casual až po spoločenské šaty.

Ak si vezmete ceny značkových kúskov, ktoré je možné zakúpiť za plnú cenu (rádovo 100$ v priemere), tak paušálny poplatok 88$ za 6 kusov značkových produktov je skutočne zaujímavá protihodnota. Je pravda, že za paušál 88$ dané veci nebudete vlastniť, ale generácia Y ani Z si nezakladá na samotnom vlastnení produktu. Takýmto spôsobom, môžu mať stále nové značkové oblečenie.

nully.com stavili na ekonomiku zdielania.

Celý program je založený na ekonomike zdielania, čo predpokladá nosenie vecí aj ďalšími zákazníkmi. Toto má Nuuly vyriešené spoluprácou s čistiarňami. Po vrátení oblečenia sa všetky veci priemyselne vyčistia a budú k dispozícii ďalšiemu zákazníkovi. Tento systém preto začína pripomínať Second-hand na paušál.

Nuuly môžete kedykoľvek stopnúť alebo zrušiť, čím je možné celú službu jednorázovo vyskúšať a rozhodnúť sa na základe osobných preferencií.

Služba je veľmi zaujímavá a kto vie, ako by vyzeral poplatok, ak by sa tohto nápadu chopila Zara, Gate alebo H&M, kde je cena oblečenia oveľa nižšia. Určite to stojí za zváženie aj pre ostatné fashion značky.

Objednali by ste si predplatné oblečenia? Podeľte sa v komentároch o Váš názor. Alebo ktorú značku by ste si chceli predplatiť.

0 comments on “Predplatné Oblečenia? NUULY.com

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: