Marketing

Najkrajšie slovenské Vianočné reklamy 2019.

Emócie, radosť a rodina.

Dlhé roky býva vianočné obdobie aj sezónou veľmi dobrých reklám. Emócie, obdarovanie druhých a rodina sú ťažiskovými témami reklamnej správy od hlavných značiek u nás na Slovensku. Pozrime sa na zoznam TOP vianočných reklám.

Kaufland ide s heslom : “Vianoce také dobré, ako nikdy”. Apeluje na ľudskú dobrotu, hoci niekedy vieme byť k sebe navzájom zlí.

COOP jednota pokračuje so svojimi salašníkmi. Príbeh o odstrčenom starom psíkovi so šťastným koncom, kde sa stretne celá rodina.

Telekom prezentuje Vianoce cez dávanie. Chlapec túži po snehu a tak sa mu splní jeho prianie.

Orange svoju reklamu zameral na obdarovanie svojich blízkych. Vtipným príbehom poukázal na radosť zo splnenia najtajnejších prianí.

Tesco ukazuje emócie z prípravy štedrovečernej oslavy. Približuje tak už teraz naše emócie, ktoré budeme zažívať o niekoľko týždňov.

Tesco reklamuje aj svoju módnu značku F&F. Heslo “Išla som len po ozdoby” poukazuje na pekné módne kúsky, ktoré zaujmú aj impulzívnych zákazníkov.

Pepsi pokračuje vo večnom boji s Coca Colou. Heslo “pre lepšiu chuť Vianoc” je klasická snaha prekonať zabehnutý štandard Coca Coly na vianočnom stole. Červený Santa Claus od Coca Coly je opäť nahradený modrými elfami pijúcimi z modrej plechovky.

Kofola ide s klasikou o prasiatku. “nie, nie, ja nemusím, ja už ho vidím” a na záver dopĺňa svoju novú vianočnú radu.

CocaCola použila síce minuloročnú reklamu, ale tá je stále nabitá emóciami.

Ktoré reklamy oslovili najviac Vás?

0 comments on “Najkrajšie slovenské Vianočné reklamy 2019.

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: