Marketing

Deň “Obleč si svojho miláčika” v obchode

špeciálny deň 14.1.

14.1. je špeciálny deň s názvom Obleč si svojho miláčika. Tento deň je skvelý pre všetky obchody s oblečením pre zvieratká a obchody so zvieratami. Otvára sa však aj množstvo možností, ktoré nie sú až tak tradičné.

Značkový miláčik

Módne značky už máte pripravenú špeciálnu edíciu pre zvieratká? H&M už uviedol svoju kolekciu pre domácich miláčikov. Instagramové posty maznáčikov v štýlovom “značkovom” oblečku uverejnia zákazníci radi a tak dajú nový rozmer vašej značke.

Čo tak sekáč?

Klasický second hand sa začína profilovať sezónnosťou a umožňuje nakúpiť letné, zimné ale aj rozličné sviatočné oblečenie. Nosené dokázalo pozdvihnúť second hand dokonca na úplne inú úroveň. Preto by malá sekcia oblečenia pre domáce zvieratká nebola na škodu ani v tomto type obchodu. Práve špeciálna edícia alebo sekcia v obchode na deň Obleč si svojho miláčika, by umožnila vyplniť dieru na trhu.

Image by macdeedle from Pixabay

Swapujeme

Klasický Swap oblečenia je už doplnený aj o detské oblečenie. Zatiaľ čo Swap oblečenia pre domácich maznáčikov predstavuje stále nevyužitú možnosť. A preto, Swap s oblečením a doplnkami pre domáce zvieratká, sa dá veľmi dobre využiť. Nemusí ísť pritom len o oblečenie, ale o čokoľvek, čo si spojíte so zvieratkami. Od akvárií až po psie obojky, krmivo pre zvieratá, skrátka čokoľvek. A čo sa nepoužije pôjde kam? Predsa do útulku, a teda nič nepríde nazmar. Swap pre maznáčikov sa dá zorganizovať aj v obchode s potrebami pre zvieratá, môže ho zorganizovať neziskovka, ale aj módna značka.

Image by Free-Photos from Pixabay

Personalizujete?

Klasickejším využitím tohto dňa sú akcie značiek oblečenia pre zvieratá a obchodov so zvieratami. Môžu to byť práve špeciálne edície, a to tematické (Harry Potter, Batman) alebo personalizované (meno zvieratka) produkty. Tento deň je vhodný na spustenie akcie na Predplatné. Oblečenie aj príslušenstvo sa opotrebuje, a preto za štvrťročný alebo mesačný poplatok môže majiteľ zvieratka dostať všetko, čo potrebuje. Sezónne a personalizované oblečky s menom miláčika môžu byť zaujímavým produktom pre nejedného majiteľa. Oblečenie, krmivo, vitamíny, príslušenstvo priamo domov vo vopred dohodnutom čase a intervale.

Miláčik bez pána?

Nie každé zvieratko má také šťastie, aby malo štýlové oblečenie, keďže mu chýba to základné – rodina. Preto by mal byť tento deň aj o darovaní diek a iných potrebných vecí útulkom. Takto si môžeme aspoň symbolicky obliecť miláčika a pomôcť dobrej veci. Zbierka môže byť organizovaná v petshopoch, ale aj kdekoľvek inde. Projekt Naplň misku v Hej.sk je skvelým počinom – #miskapreutulok.

Swapujete? Využili by ste swap pre zvieratá? Aký je váš názor na značkové oblečenie?

0 comments on “Deň “Obleč si svojho miláčika” v obchode

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: