Marketing

Korona vychytávky

Improvizácia je na vzostupe.

Vo svete pribúda množstvo “expertov” a “bezpečnostných analytikov” na ochranné prostriedky. Tu je pár vychytávok, ktoré sú skutočné a potom aj ich improvizovaná alternatíva od spomínaných “bezpečnostných expertov”.

Rúško pre psa

Zdroj: dealplanet.sk

Rúško pre vášho miláčika za 9,51€ v balení 3 ks je výbornou vychytávkou a prispôsobením marketérov. Existujú aj improvizované alternatívy. Vášho miláčika si môžete chrániť aj takto:

Zdroj: 10daily.com.au

Špeciálna ochrana

Zdroj: newchic.com

Geniálna letná pomôcka proti korone za 15,11€. Spojenie šiltovky a plastového priezoru. Šiltovku si môžete pritom odmontovať a mať iba ochranu tváre. Aj tu je viacero možností. A s trochou improvizácie viete napodobniť túto vychytávku, ak máte 5 litrovú fľašu od oleja:

Zdroj: 10daily.com.au

Niektorí bezpečnostní experti odporúčajú šiltovku s plastovým priezorom doplniť o improvizovaný doplnok prilepením plastových rúrok na dodržanie 2 metrového odstupu. Takto vybavený môžete ísť zaručene aj do miest s veľkým počtom ľudí. Nikto sa ku vám nepriblíži. Ale všetci si vás určite odfotia.

Zdroj: 10daily.com.au

Celotelová ochrana T-rex

Rúško? Rukavice? Načo, keď sa môžete celý schovať v dinosaurovi. Vychytávka používaná hlavne v USA je veľmi populárna a umožňuje 100% ochranu od hlavy až po päty.

Zdroj: businessinsider.com

Ako najlepšie otvoriť dvere?

Ešte pred vypuknutím COVID-19 viaceré firmy pracovali na alternatívach kľučiek a klasických madiel na dverách. Teraz však začínajú byť tieto zlepšováky tým pravým orechovým, umožňujúce náhradu súčasného “lakťového” otvárania dverí. Dve z nich, Materialise, Fortum Vipu, prišli s umelohmotnou inštaláciou vyrábanou na 3D tlačiarni.


Poznáte to, ste na WC, umyjete si ruky a čakáte a čakáte, aby niekto otvoril dvere lebo je tam kľučka a vy máte čerstvo umyté a vydenzifikované ruky.

Zdroj: amazon.com

Na Amazone môžete nájsť viacero vychytávok, jednou z nich je pomôcka na otváranie dverí alebo na stláčanie gombíkov vo výťahu. Je to akýsi predĺžený prst, ktorý si za 21,50€ môžete zavesiť ako prívesok na kľúče.

Zdroj: amazon.com

Po podobné vecičky nemusíte však chodiť hneď na Amazon. Ľudská vynaliezavosť nemá hraníc a aj takto chce autor “špáratkového” nápadu chrániť všetkých používateľov výťahu. Vytiahnete si jedno zo špáradiel a pomocou neho si stlačíte svoje podlažie a následne použitú pomôcku odhodíte.

Zdroj: reddit.com

Aké máte vychytávky na koronu vy?

0 comments on “Korona vychytávky

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: