Marketing

Predplatné ochranných rúšok.

Prečo to nerobia viacerí?

V poslednej dobe došlo k masívnemu rozvoju online nakupovania, pričom je vidieť aj boom s predplatným na čokoľvek. Predplatné jedla, predplatné topánok alebo oblečenia. No Korona priviedla na svet novú formu predplatného: Predplatné ochranných rúšok.

Systém ako taký je geniálny a divím sa, že viaceré slovenské e-shopy neponúkajú predplatné svojich produktov ako jednu z variant. Nemyslím hneď budovať startup založený na predplatnom ako napríklad Nuuly, ale ide o to, využiť túto dieru na trhu vo svoj prospech. Pretože zákazníkom stačí umožniť okrem klasického jednorázového zakúpenia tovaru aj možnosť rovno si predplatiť pravidelné zasielanie tovaru v určitej frekvencii. Takto funguje aj spomínané predplatné rúšok.

Zdroj: prnmedia.prnewswire.com

Tak ako funguje predplatné rúšok?

Trevco, firma zameraná na licencované produkty sa v rámci svojho hesla “Ideme tam kam idú zákazníci” sústredila na výrobu rúšok. Firma má licenčné práva na viac ako 800 značiek, preto sú rúška napríklad s potlačou ako DC comics alebo Harry Potter. Práve tieto možnosti im umožnili prvotné zameranie sa na detského zákazníka, nakoľko pre rodičov je ľahšie dať dieťaťu rúško, ak sú na ňom jeho obľúbené kreslené postavičky. Zároveň svojou misiou chcú podporovať aj vyšší zmysel a to tak, že za každú predanú masku darujú druhú nadácii, ktorá ich distribuuje všetkým v prvej línii Covid-19.

Zdroj: prnmedia.prnewswire.com

Situácia núti všetkých prispôsobiť sa novej realite, a teda aj nosenie rúšok sa stáva samozrejmosťou. Takto si môže celá rodina zabezpečiť pravidelné zasielanie nových rúšok, ktoré budú aj ich deti nosiť s radosťou. Svoju stránku nazvali MaskClub a ponúkajú na nej možnosť stať sa členom klubu rúšok. Hoci začali s predplatným rúšok pre deti, následným logickým krokom bolo doplnenie rúšok aj pre dospelých. Uvedomujú si jedinečnosť tohoto artiklu v čase postpandemických opatrení a toho, že rúško sa stáva postupne niečím tak samozrejmým ako nosenie spodného prádla, a že je potrebné rúška po čase obmieňať. Môžete si ho kúpiť za jednorázovú cenu 13,99$ alebo vrámci predplatného vás bude stáť 9,99$ a každý mesiac vám príde vami vybrané rúško.

Jedným z posledných počinov, je kolekcia BBQ s chutnými verziami. Zdroj: maskclub.com

Predplatné ako forma získania stálych zákazníkov sa stáva čoraz viac zaujímavou pre rôznych predajcov. A preto je na čase začať využívať formu “predplatného” ako klasickú formu nákupu akéhokoľvek produktu aj u nás.

0 comments on “Predplatné ochranných rúšok.

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: