Strašidelná lampa, ktorá vás vystraší na smrť. Zdroj: adsoftheworld.com
Marketing

WOW: Strašidelná lampa a Heimlich stolička

Skvelé ukážky predajného umu.

Zaujať zákazníka, vyhrať nad konkurenciou, komunikovať s komunitou, to všetko značky chcú a potrebujú. About sale prináša rubriku WOW (Window od Wisdom), ktorá je o najzaujímavejších kampaniach a počinoch značiek a predajcov.

Dnes to bude o vynálezoch, ktoré vám pomôžu lepšie “prežiť”. Strašidelná lampa vám dá rozšírenú realitu hororového zážitku. Stolička vám zachráni život a konečne si zložíte skrinku od Ikea, čo máte doma už tretí mesiac. Posledným WOW príbehom je boj s depresiami pre všetkých, ktorí sú v “domácom väzení”.

  • NOVÝ ROZMER HORORU – STRAŠIDELNÁ LAMPA
  • HEIMLICHOVÁ STOLIČKA
  • UMENIE SKLADAŤ NÁBYTOK
  • NÁLADA POD PSA JE MINULOSŤ

NOVÝ ROZMER HORORU – STRAŠIDELNÁ LAMPA

Kedy ste boli naposledy v kine? Ten pocit je skrátka iný než film doma v obývačke. Každý zážitok, ktorý vás vtiahne do filmu, je skvelým krokom na predaj produktu. To si povedal výrobca Scary Lamp. Chce porušiť klasické zábrany a priniesť nadprirodzené do našich domovov. Sledovanie hororov naberá nový rozmer. Strašidelná lampa musí byť prepojená na streamovaciu službu ako Netflix a ihneď prenáša svetelné efekty vo filme do reálneho sveta. Takže ak sledujete horor, v ktorom niečo zabliká, pripravte sa, že zabliká aj vaša lampa v obývačke. Popravde môžete sa pripravovať koľko chcete, aj tak na to zabudnete. A keď zabliká, tak sa aj zbláznite od strachu. Ak sa radi bojíte, tak táto lampa vás vystraší na smrť. Skvelý spôsob ako dať nový rozmer niečomu, čo dlhé roky nemá výraznú evolúciu – Lampa.

Strašidelná lampa, ktorá umocní pocit z každého hororu.

HEIMLICHOVÁ STOLIČKA

Výrobca nábytku Hamm si vzal do hľadáčika celospoločenský problém poskytnutia prvej pomoci pri dusení. Svoj produkt ponúkol následne ako riešenie. Vyrobili stoličku s názvom Heimlich a pomocou nej odprezentovali ako jednoducho zrealizovať manéver zvaný Heimlich. Samozrejme, že sa nejedná o žiadnu ergonomickú, špeciálne tvarovanú stoličku. Rozdiel medzi stoličkou Heimlich a inou, nie je v ničom. Každá stolička sa totiž môže použiť ako pomôcka na na tento manéver a to je podstatou ich kampane. Aby demonštrovali tento fakt premenovali všetky svoje stoličky na jednotný názov – Heimlich. Stolička, ktorá dokáže zachrániť životy, no každý z nás ju má už doma. No iba jedna sa tak skutočne volá, tá od Hamm.

Stolička Heimlich od Hamm, ktorá zachraňuje život.

UMENIE SKLADAŤ NÁBYTOK

Už ste niekedy skladali vlastnoručne nejaký kúsok nábytku? Koľko skrutiek vám zostalo? A začali ste vôbec skladať vašu novú komodu alebo stolík? Alebo plní funkciu “nábytku v krabici”? Taká komoda môže byť ako puzzle aj na 2 hodiny. Argentínska aplikácia AORA poňala riešenie tohto problému veľmi svojsky, kedy v kampani zhmotňuje problém zákazníka priamo pred jeho očami. Aplikácia je na báze “hodinového manžela”, kde si vyberiete, čo chcete urobiť, za koľko a kedy. Tak ak z novej komody je podstavec na vázu a nový konferenčný stôl je stále v krabici, AORA má riešenie. No argentínskych pomocníkov volať netreba, veď máme veľa “hodinových manželov” aj na Slovensku.


NÁLADA POD PSA JE MINULOSŤ

Počas lockdownu sme všetci vystrašení, zavretí v domácom väzení a v depresii. Sme odseknutí od rodiny a je veľmi ťažko komunikovať ako sa cítime. Aplikácia Mood Modifier od Solo vie na základe jemných výrazov tváre rozlíšiť akú náladu a pocity máme v konkrétnom čase. Podľa toho vie zadefinovať úroveň šťastia, pokoja, smútku, energie a nálady. Na základe toho sa zvolí hudba na podporu daného citového rozpoloženia. Hudba modifikuje náladu a pri príjemnom pocite uvoľňuje dopamín, oxytocín a zároveň sa zvýši adrenalín. Všetci, ktorí sú sami a nevedia si pomôcť, môžu prežiť túto nútenú samotu domáceho väzenia s o niečo lepšou náladou.

Mood modifier aplikácia na úpravu nálady pomocou výrazu tváre.

Nálepku WOW si zaslúži každý kto sa pokúsi o ohúrenie, zaujatie nevádaným a unikátnym spôsobom. Či už to v nás vytvorí pozitívne emócie alebo negatívne nie je dôležité. Svoj odkaz zanechali.

0 comments on “WOW: Strašidelná lampa a Heimlich stolička

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: